slid-presentation-3
 

“Нашата такси компанија поседува исклучиво Мерцедес возила за безбеден и удобен превоз до Вашата посакувана дестинација!”

Такси Скопје Мерцедес
Доверлива такси компанија - веќе 20 години
Најдобрите такси услуги во Скопје

ЗАШТО БАШ ТАКСИ СКОПЈЕ МЕРЦЕДЕС?

БЕЗБЕДНО

БРЗО

СЕКОГАШ НАВРЕМЕНО

КОМФОРНО И ЛУКСУЗНО

БИЗНИС КЛАСА

100% ВАШ ВИСТИНСКИ ИЗБОР

ЛОКАЦИЈА

ТАКСИ СКОПЈЕ МЕРЦЕДЕС

Дали сте спремни за релаксирано уживање додека се превезувате до вашата посакувана дестинација? Дали посакувате да искусите комфор во возењето со нашите супер сигурни Мерцедес возила? Можете да не контактирате во секое време, а ние ќе ви го понудиме најдоброто од себе!

КОНТАКТ

моб : +389 (0) 70 340 498
емаил: taximercedes09@gmail.com
веб: www.taxiskopjemercedes.mk
Адреса: Јужноморавски бригади 9/24, 1000 Скопје / Македонија

Секогаш достапни на Viber и WhatsApp

FACEBOOK PAGE

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24Món ngon chữa bệnhCây thuốc chữa bệnhNấm đông trùng hạ thảo