ОБЈАВИ

Такси Скопје до Солун ародромот или градот по пристапна цена од 100 евра

Best taxi services in Macedonia and around

Такси Скопје до Солун ародромот или градот по пристапна цена од 100 евра Од Скопје до Солун само за 100 евра.Такси Скопје Мерцедес ќе ви обезбеди удобен и безбеден превоз за одлична цена.

Повеќе

Такси Скопје до Софија по специјална цена од 100 евра со удобни и безбедни мерцедес лимузини

Најдобрите такси услуги во Скопје

Такси Скопје до Софија за одлична цена од 100 евра   Возете се со удобни и безбедни возила до Софија и уживате во возењето по пристапна цена.

Повеќе

Скопје – Аеродром 16 евра (се до 30.08.2017)

safety first - drive taxi services Skopje Macedonia

Специјална промоција на луксузни такси услуги од Скопје до Аеродром (Аеродромот Александар Велики) за само 16 евра возење во удобни мерцедеси е-класа. Безбедноста на прво место е нашиот највисок императив. Пробајте ги нашите такси услуги а ние ви гарантираме дека никогаш нема да побарате друга такси компанија

Повеќе

Промоција вип такси превоз – Скопје Охрид за само 65 евра

Best taxi services in Macedonia and around.

Такси превоз од Скопје до Охрид (Скопје-Охрид) Само во месец јули ви нудиме специјална промоција, само за 65 евра да уживате возејќи се во нашите луксузни возила од Скопје до Охрид. Безбедни и сигурни. Скопје Такси Мерцедес Најдобр понудувач на такси услуги од високата луксузна бизнис класа.

Повеќе

Мерцедес луксузна класа – премиум такси искуство во регионот на Скопје и Македонија

Skopje Taxi Mercedes - best value

Скопје Такси Мерцедес – Доверлива такси компанија Удобните кожени седишта на патникот му овозможуваат релаксирано и брзо возење до посакуваната дестинација. Со “Такси Мерцедес Скопје” , такси возењето не е повеќе вообичајно досадно патување туку напротив едно убаво премиум искуство кое ќе сакате повторно да го искусувате.

Повеќе
Page 1 of 212

ЛОКАЦИЈА

ТАКСИ СКОПЈЕ МЕРЦЕДЕС

Дали сте спремни за релаксирано уживање додека се превезувате до вашата посакувана дестинација? Дали посакувате да искусите комфор во возењето со нашите супер сигурни Мерцедес возила? Можете да не контактирате во секое време, а ние ќе ви го понудиме најдоброто од себе!

КОНТАКТ

моб : +389 (0) 70 340 498
емаил: taximercedes09@gmail.com
веб: www.taxiskopjemercedes.mk
Адреса: Јужноморавски бригади 9/24, 1000 Скопје / Македонија

Секогаш достапни на Viber и WhatsApp

FACEBOOK PAGE

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24Món ngon chữa bệnhCây thuốc chữa bệnhNấm đông trùng hạ thảo